יום שישי, 23 בדצמבר 2011

הצעה לבילוי מצחיק ומדליק לחג החנוכה.


אין כמו אוירת החג בארץ ובעולם...כולנו קצת יותר רגועים,מגיעים הבייתה מוקדם יותר, קצת יותר משפחתיים וחברתיים.
בדיוק בשביל זה התכנסנו היום, יש לי עבורכם את ההצעה האולטימטיבית לבילוי משפחתי או כמה חברים ביחד. מבטיחה לכם שתהנו מאד. תצחקו עד שתכאב לכם הבטן.
צאו מהבית ולכו לראות את הסרט חבובות! קאלט אמיתי במיטבו כמעט כמו "גבעת חלפון".

לפני שבועיים הוזמנתי להקרנת הסרט חבובות שערכו הנציגים של חברת OPI בישראל. כמיטב המסורת, ענקית הלקים OPI  מארה"ב, מציגה שיתופי פעולה עם דיסני, בדמות קולקציות לקים מפתיעות וחדשניות. בסיומו של כל קמפיין השקת קולקציית לקים בשיתוף דיסני.
עליהם אספר בהמשך.

האירוע בשבילי הוא כמו חזרה לעבר הנוסטלגי מתקופת הילדות הצעירה שלי, זוכרת איך היינו יושבים כולנו ההורים ואנחנו מול הטלויזיה כשהיה רק ערוץ 1 ורואים את החבובות, ממש כמו בסרטים האמריקאים, אירוע משפחתי סביב הטלויזיה.

אני באופן אישי תמיד אהבתי את החבובות וגם הילדים שלי מכורים קשות בזכות אתרים כמו יוטוב. לפני שנים כשהייתי בניו-יורק קניתי לי בובת קרמיט שעברה ממני לבן הגדול ועכשיו הוא מקשט את המיטה של הבת הקטנה.

דמות נוספת שהייתה אהובה היא מיס פיגי, הרי איך אפשר שלא..היא אסרטיבית ואופנתית.
בסרט הזה היא הכי אופנתית "עורכת אופנה בווג הצרפתי..

הנה מגוון התלבושות שהיא מחליפה בסרט...


 הנה חלק מהתכשיטים שהיא עונדת בסרט.
אפשר לקנות אותם ישירות באתר המעצבת


חברת OPI השיקה לכבוד הסרט מארזים מיוחדים עם לקים בצעים של החבובות ומארז של צבעים נוצצים כמו מיס פיגי.עוד משהו שאהבתי זאת התחרות שערכה OPI ארה"ב בדף הפייסבוק הרישמי שלה.
בתחרות העלו אנשים "יצירות אומנות" על הציפורנים שקשורות לחבובות

הנה כמה דוגמאות:ולקינוח אחרי שמרחנו לק והתעסקנו עם הציפורניים הנה שמן מיוחד שהוציאה חברה.
כדאי למרוח אותו אחרי כל המריחות על הציפורניים ,השמן ישמור עליהן ועל העור שמסביבן.
 עם הבלוגריות דיאנה ותמר בהקרנה של החבובות. מעיל עור של H&O מלפני 4 עונות. מכנסי ג'ינס של פוקס מלפני 3 עונות. טייץ' מקוריאה שנקנה לפני שנתיים באיביי. צעיף תחרה שחורה של רנואר משנה שעבר ומגפיים של TOGO להן אני מוסיפה רפידות אורתופדיות:-)))

מה דעתכם על "תערוכה" משלנו? בואו גם אנחנו נקשט את הציפורניים עם מיס פיגי וחברים ונעלה את התמונות לדף הפייסבוק של הבלונדה!!! מרימות את הכפפה??? אני כבר אחשוב על פרס ראוי לזאת שתקבל את הכי הרבה לייקים..
  
מנה מנה לכולנו.

הבלונדה

את התמונות בפוסט הזה לקחתי:
מהדף הרישמי של OPI בפייסבוק 
מהאתר של NOIR התכשיטים של החבובות.
הדף הרישמי של מיס פיגי 
ותמונות יח"צ.