יום שלישי, 13 בדצמבר 2011

אופנה כאומנות בקום איל פו


 כפי ששמתם בטח כבר לב, אני מעריצה גדולה של אופנה ומוצרי לייף סטייל ששמים דגש
על מחזור ומבטאים את הצד האומנותי אצל המעצב.

בשבוע שעבר בזמן מפגש בלוגריות בקום איל פו בנמל שמחתי לראות שהחנות הפכה למעין גלריה לאומנות שהמוצגים בה הם בעצם הבגדים הנעליים והאקססוריז של חורף 2012.

מחירי המוצרים אמנם יקרים בשבילי, בכל זאת בלוגריות הן לא בדיוק מיליונריותJ, אבל רמת הגימור של המוצרים שכולם נעשים בעבודת יד, החדשנות והיצירתיות  מביאים אןתם כמעט לדרגת אומנות.

הפריטים, חלקם של מעצבים ישראלים וחלקם של מעצבים איטלקיים גרמו לי לא לאפקט ה WOW אותו החלטתי לשתף איתכם:


ז'קט ירוק מעור, של נעמי מערבי - מעצבת אקולוגית + אמנית + מספרת
ג'קט זה נבנה חתיכה אחר חתיכה על בובת דיגום. במיוחד בשביל קום אייל פו נעמי יוצרת דגמים יחודיים  כשכל אחד מהם הוא מיוחד במינו, עם סיפור מאחוריושנעשה בעבודת יד. על כל בגד שנעמי מעצבת כתוב השם של האיש שהביא לה את הבגד. מה שאהבתי זה שבסוף הקיץ פרמה נעמי את הבגדים שנשארו ומהם בנתה את הקולקציה הנוכחית.  
צעיף שחור רקום בשרשרת מכסף טהור בעבודת יד ע"י פאליירו סארטי.
מעצב הפועל משנת 1949 בקאמפי ביסנציו,איטליה ומתמחה בייצור בדים לתפירה עילית(hout couture).  סארטי מקפיד על ייצור זהיר ומדוקדק של פרטי לבוש נבחרים תוך שימוש בחמרים טבעיים בעלי ערך כדוגמת צמר,קשמיר,אנגורה,משי ופשתן בטכניקות חדשניות ובבדים מיוחדים.

                                                                  ותודה לדיאנה הדוגמניתJ


תיק פרח מלבד  (כן כדאי להשקיע בלבדJ) מיוצר ע"י המעצבת קלאודיה מנוקיאן.
אין הרבה מה להגיד תמונה בלבד מספיקה...מה שאהבתי זה שאם אזרוק את התיק בנונשלנטיות על השולחן, (כמו שכולנו עושות) הוא יראה כמו סידור פרחים מפואר אחלה פיתרון לבלגן.J


  
תיק שחור מדהים עשוי מעור צמחי..כבר אמרתי שאני אוהבת אהבה לסביבה?את אלו אני רוצה...מיד כשיתפנו לי 800 ש"ח.
נעליים מעצבת ישראלית...קצת מזכירות לי את העיצובים של המעצבת ההולדנית PIP. ועכשיו נעבור לחלק האומנותי / אינטלקטואלי.

"בקום איל פו" מצאו פיתרון גאוני לבני הזוג שמגיעים איתנו...הם פתחו סיפריה גדולה עם מגוון רחב של ספרים מתחומים שונים,אפשר לשבת שם לקרוא, לשתות קפה או לחילופין לגלוש באינטרנט.
כל הספרים הם למכירה. בקום איל פו מדגישים שפינת הספרייה פתוחה לכולם ולא חייבים לבוא ולקנות בחנות בשביל לשבת בסיפריה...נראה לי כמקום מפגש אידיאלי עם חברה לאחר הצהרים. שקט,חמים מרגיע ומעניין.

 הספרייה


ולסיום, אם תמיד חלמת לדעת לסרוג, לרקום או לעשות נגזרות נייר בקום איל פו יגשימו לך את החלום..הירשמי לאחת מהסדנאות שמתקיימות שם ותהני!
אז עד הפעם הבאה.
שיהיה לכם יום נהדר.

הבלונדה