יום רביעי, 8 באוגוסט 2012

ראיון עם יוצרת- יעל טיטלמן נעים להכיר

המפגש הראשון שלי עם המעצבת יעל טיטלמן היה מקרי לחלוטין. ביקור אצל חברה טובה הפגיש אותי איתה- היא הגיעה עם הבת שלה, ראתה אותי ואמרה "היי את הבלונדה" זה היה משעשע מאד כי לא תיארתי לעצמי שמישהו מזהה אותי מהבלוג.

הפגישה השניה איתה היתה במסיבת החלפת הבגדים אצלי בבית היא הגיעה עם החברה המשותפת ועם התכשיטים המקסימים שלה.


יעל עבדה בקסטרו במשך 7 שנים עד שהחליטה שדי וביקשה שיפטרו אותה. לעצמאות הגיעה מתוך צורך לעשות משהו. משהו שעד אז לא עשתה. יעל למדה ליווי נשים אחרי לידה ותוך כדי הלימודים עלה הרעיון של שרשרת עם חריטה אישית של שמות הילדים/ נכדים. מתוך הצורך לגעת ולרגש כמו שהיא מתרגשת להתרגש עד דמעות מסיפור ששומעת או מחפץ סנטימנטלי שקיבלה.

בשרשראות שלה יש משהו מרגש נעים ומאוד נוגע בלב. השרשראות עשויות מגולדפילד 14K או כסף טהור והחריטה מתבצעת ע"י ליזר.לשרשראות מוסיפה יעל גם אלמנטים כגון אבנים טובות, מגן דוד ,דגים ועוד.אני אהבתי את השרשראות שלה כי הן שונות מתליוני הילדים שרואים ואליהם לא התחברתי. בגלל שיעל חורטת האפשרות לעיצוב אישי היא ללא גבול, לכל אחת אחת יכולה להיות שרשרת אישית משלה כמו שאין לאף אחת אחרת.

יעל עובדת בסטודיו

המחיר של השרשראות שלה הוא שווה לכל כיס וזאת מזכרת נפלאה לחיים. מתאים כמתנה סבתא, חברה, אחות או אפילו לעצמך.

בשבוע שעבר נפגשתי עם קוראת בקפה כשפתחה לי את הדלת הדבר הראשון שקפץ לעיניי: היא עונדת שרשרת "שם" של יעל, היא סיפרה לי שהיא לא מורידה את השרשרת לשניה- הנה הקוראת בקפה עם שרשרת של "יולה הכי אישי שיש"


גם לי כמובן יש שרשרת עם השם, אני עונדת אותה כמעט כל הזמן, היא קלילה וכמעט לא מורגשת.אז אם גם לכן בה להתחדש בשרשרת מיוחד עם השם שלכן, או חברה ילדה עכשיו ואתן מחפשות מתנה מקורית,
צרו קשר עם יעל ותגידו לה שהבלונדה המליצה.

האתר של יעל "יולה הכי אישי שיש".
דף הפייסבוק שלה: "יולה הכי אישי שיש"

אז מה דעתכן?

הבלונדה

תגובה 1: